+38 (099) 999 99 99
email@mail.com
г. Буча
ул. Киевская 2А
Телеграм-бот Бучанського переїзду
РЕАЛІЗОВАНО
Iдея і програмний комплекс: засновник проєкту "Rail-X" Ігор Карась
Підключення та підтримка: платформа соціальних проєктів BeCity

Збираючись на роботу, або плануючи з родиною прогулянку у парку чи поїздку у супермаркет, – іноді хочеться мати можливість розрахувати час на дорогу. Тим більше, якщо місто розділене на 2 частини залізничними коліями і час від часу треба очікувати відкриття шлагбауму десятки хвилин.

У команди платформи соціальних проєктів BeCity виникла ідея вирішити цю проблему і надати мешканцям Ірпеня доступ до корисного додатку стартапу "Rail-X" надавши технічну підтримку для роботи у місті. Створений він на базі месенджера Telegram. І його ціль – відстежування статусу залізничного переїзду і сповіщення про його відкриття/закриття водієві.

Спеціально навчена нейронна мережа через відеокамеру, яка встановлена у належному місці, слідкує за перепонами переїзду. Як тільки положення перепон змінилося, у Telegram-канал надходить сповіщення. Історія зберігається і на її основі унікальний алгоритм будує передбачення як для поточного статусу перепон, так і на цілу годину .

Ця унікальна розробка, окрім сповіщення у месенджер про час відкриття/закриття шлагбауму, має функцію персонального відслідковування на цілу годину. Як тільки водій під'їжджає до перетину колій, він може дати чат-боту команду і отримати сповіщення про стан переїзду. Для отримання персонального відслідковування у шапці телеграм-каналу потрібно обрати бота railcrossbot і на екрані з`явиться перелік залізничних переїздів, з яких можна обрати Ірпінський для відслідковування.
Як користуватись ботом та каналом?