+38 (099) 999 99 99
email@mail.com
г. Буча
ул. Киевская 2А
Будівництво надземного пішохідного переходу та реконструкція залізничного переїзду у Бучі
РЕАЛІЗОВАНО
За моєї ініціативи закінчилося створення нової, сучасної транспортної артерії міста: будівництва надземного пішохідного переходу та реконструкція залізничного переїзду.
Це надзвичайно важливі місту проєкти. Тепер пішохідний перехід забезпечить комфорт мешканців під час переходу з однієї частини міста в іншу через залізничні колії.

Новий, європейський надземний перехід побудований за пандусним типом – це комфортне пересування осіб з обмеженими можливостями, людей похилого віку, людей з маленькими дітьми. Завдяки новому переходу буде зменшена кількість нещасних випадків, і головне – у безпеці будуть діти.
Ганна Страховська, засновниця платформи соціальних проєктів "Be City"
Реконструкція залізничного переїзду передбачала створення більш сучасного транспортного шляхопроводу у місті, зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод та ефективну систему управління безпекою дорожнього руху. Технологія будівництва проїжджої частини та залізничного переїзду виконувалася згідно технологічної карти та ДБН, які надала Укрзалізниця. Ці норми були перевірені, та погоджені з інженером технічного нагляду.
Технологія наступна: ділянки проїжджої частини попередньо були підсипані щебенем товщиною 300мм, та ущільнені віброкатком вагою 3т, після чого була влаштована гідроізоляція та заармовано арматурою діаметром 12мм і залито бетоном марки 300 товщиною 200мм. Укладка бруківки проводилася на розчин РЦГм-150, бруківка товщиною 80мм. Ця технологія забезпечує цілісність та довговічність даного покриття.

Цей глобальний проєкт був реалізований моєю командою за сприяння АТ "Укрзалізниця" та при підтримці депутата 96 округу Ольги Василевської-Смаглюк.