+38 (099) 999 99 99
email@mail.com
г. Буча
ул. Киевская 2А
Еко-проєкт "Місяць без пластику у Бучі"
РЕАЛІЗОВАНО
За ініціативи ГО Центр суспільних комунікацій моя платформа соціальних проєктів BeCity стала співорганізатором проєкту "Місяць без пластику у Бучі".


До проєкту долучилося багато свідомих та відповідальних підприємств міста, і саме тому "Місяць без пластику у Бучі" вдалося провести на гідному рівні і отримати той результат, який був поставлений за мету на початку.
Що було зроблено?

  • Перш за все – відбулася стратегічна прес-конференція за участю організаторів, партнерів, міської влади, мешканців міста та журналістів. На прес-конференції обговорили цілі проєкту, визначилися з пріорітетами.
  • Провели круглий стіл на тему "Перспективи екологізації Бучанської ОТГ" за участі еко-експертів. Після – підсумували сказане кожним учасником круглого столу і підготували колективне звернення до міської ради з рекомендаціями щодо покращення екологічного середовища міста.
  • Розробили концепт дизайну проєкту, після чого були створені макети для офлайн та онлайн просування еко-ініціативи.
  • Разом з активними бучанцями були влаштовані толоки по прибиранню міста, а місцева молодь із задоволенням долучалися до гри "Кліматичний колаж", яка сприяє згуртованості колективу та набутті нових знань про екологію.
  • Провели конкурс дитячих малюнків на тему "Збереження навколишнього середовища", опісля – нагородили переможців.
  • Провели декілька навчальних уроків по сортуванню сміття у дитячих садках Бучі.
  • З волонтерами поширили більше 1000 інформаційних афіш по місту (торгові центри, магазини, офіси, житлові комплекси, дитячі садки).
  • В якості завершення проєкту провели ексклюзивний івент – еко-руханку, яка відбулася 16 серпня на території житлового комплексу Continent. Тут організатори відзначили кожного партнера проєкту, підсумували місяць еко-активності, а усі гості класно провели вихідний день.
Я пишаюся тим, що змогла зробити свій внесок у популяризацію еко-відповідальності бучанців. Маленькими кроками, які ми робимо сьогодні, – ми змінюємо країну.